Bazarnik

Login
Hasło
Zarejestruj się
Aktualne zamówienie
Safesign
Klub MiKP Serie limitowane Warunki zamówienia Porady Pióra na zamówienie Dedykacje

EKSKLUZYWNE ARTYKUŁY PIŚMIENNE / Kolekcje limitowanePióro Aurora - PAPA


Na cześć Papieża Jana Pawła II firma Aurora stworzyła bardzo wyjątkowe pióro. Pozłacana skuwka ma wygrawerowane dwa papieskie herby. Z jednej strony jest to orzeł, z drugiej zaś krzyż i litera M - symbol Najświętszej Marii Panny. Zwieńczeniem skuwki jest biały agat. Korpus wykonany z wielobarwnego materiału o wygladzie marmuru, specjalnie stworzonego przez firmę Aurora. W górnej części skuwki wygrawerowany jest napis XXV I. Paulus II. Stalówka z 18K złota, tradycyjny, tłokowy system napełniania atramentem. Edycja obejmuje 1919 sztuk na świecie.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU934

Cena netto : 7200,00 PLN
Cena brutto : 8856,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora 80TH Anniversary


W 80-tą rocznicę istnienia firma Aurora wydała bardzo piękne pióro. Korpus wykonany ze sterlingowego srebra, delikatnie grawerowany, ozdobiony bordową żywicą. Pieknie inkrustowany szeroki pierścień, z którego wyłania się klip, ozdobiony dużą kulką na końcu. Stalówka z 18K złota pokryta rodem, tradycyjny tłokowy system napełniania atramentem. Pióro opakowane jest w drewniane pudełko z atramentem w kolorze granatu. Edycja obejmuje 1919 sztuk na świecie.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU936-E

Cena netto : 6400,00 PLN
Cena brutto : 7872,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora 85th Anniversary


Z okazji 85 rocznicy powstania firmy Aurora wydała bardzo piękne pióro. Skuwka i korpus z wykonane z bordowej żywicy syntetycznej. Uchwyt , klip i pierścionek wykończone w srebrze. Stalówka z 18K złota pokryta rodem, tradycyjny tłokowy system napełniania atramentem. Pióro opakowane jest w drewniane pudełko z atramentem w kolorze bordo. Edycja obejmuje 1919 sztuk na świecie.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU946

Cena netto : 5500,00 PLN
Cena brutto : 6765,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Asia


Pióro Aurora Asia jest dedykowane największemu kontynentowi na Ziemi i jego fascynującej symbolice. Na samej górze skuwki został osadzony jadeit - zielony minerał w kształcie półkuli. W górnej części znajduje się też unikalny numer pióra, natomiast na klipsie został wygrawerowany zarys kontynentu azjatyckiego. Skuwka i korpus zostały wykonane ze szlachetnej syntetycznej żywicy "Land of Asia" specjalnie wyprodukowanej na potrzeby kolekcji Asia. Na pierścionku zostały wykryte azjatyckie symbole: Budda, kwiat lotosu, znak yin e yang /harmonia przeciwieństw/, pagoda oraz wachlarz. Uchwyt pióra wykonany z burgundowej żywicy, a nad nim praktyczne okienko ukazujące poziom atramentu w piórze. Stalówka z litego 18K złota.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU533

Cena netto : 2600,00 PLN
Cena brutto : 3198,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora EuropaStatus : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU540

Cena netto : 2600,00 PLN
Cena brutto : 3198,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Firenze srebrnaStatus : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU800-AF

Cena netto : 3800,00 PLN
Cena brutto : 4674,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Giuseppe Verdi - Gran Gala


Giuseppe Verdi był jednym z największych kompozytorów XIX wieku. Do najsłynniejszych jego oper należą "Rigoletto", "Aida" czy "La Traviatta" i dla upamiętnienia tej postaci firma Aurora wydała pióro G.Verdi w ilości 1919 sztuk. Model charakteryzuje się bogactwem a jednocześnie prostotą. Korpus wykonany ze srebra pokrytego złotem jest grawerowany w delikatny wzór przedstawiający lirę, która jest także symbolem La Scali w Mediolanie. Stalówka z 18K złota, grawerowana, tradycyjny tłokowy system napełniania atramentem. Pióro zostało zapakowane w drewniane pudełko z atramentem.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU929-E

Cena netto : 10900,00 PLN
Cena brutto : 13407,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Giuseppe Verdi - Opera


Giuseppe Verdi to jeden z najsłynniejszych kompozytorów XIX wieku. Firma Aurora chcąc uhonorować tę wybitną postać wydała pióro wykonane z czarnej lakierowanej żywicy ozdobione platerowanymi 23K złotem elementami. Skuwka srebrna pokryta złotem, grawerowana w delikatny wzór przedstawiajacy lirę, która jest także symbolem La Scali w Mediolanie. Stalówka wykonana z 18K złota, tradycyjny tłokowy system napełniania. Edycja obejmuje 1919 sztuk. Opakowane w drewniane pudełko z atramentem.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU928

Cena netto : 6900,00 PLN
Cena brutto : 8487,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Land of Africa


Wyjątkowa edycja poświęcona jednemu z największych kontynentów świata. Korpus i skuwka zostały wykonane z brązowej żywicy z ciemnymi smugami, dzięki którym każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Skuwkę ozdabia szeroki grawerowany pierścień, na klipsie wygrawerowano kontur kontynentu. Stalówka z 18K złota grawerowana, tradycyjny tłoczkowy system napełniania. Edycja obejmuje 7500 sztuk.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU525

Cena netto : 2600,00 PLN
Cena brutto : 3198,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Leonardo da Vinci


Limitowana edycja piór poświęcona Leonardo da Vinci. Pióro posiada skuwkę platerowaną złotem i zdobioną grawerunkiem przedstawiającym tekst i projekty autorstwa samego mistrza. Na górze skuwki widnieje numer seryjny egzemplarza. Lakierowany korpus w kolorze bordowym. Pióro wyposażone jest w wewnętrzny dżwigniowy mechanizm napełniania atramentem oraz unikalny klips na skuwce - jego konstrukcja wzorowana jest na projekcie mistrza. Stalówka z 18K złota w kształcie ptasiego pióra. Pióro oferowane jest w szykownym drewnianym pudełku z miniaturą pisma ze szkicami autorstwa Leonardo. Oryginalny charakter pisma i rysowania mistrza można obejrzeć przez efektowne powiększające szkiełko.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU938

Cena netto : 7300,00 PLN
Cena brutto : 8979,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora Umberto Nobile


Limitowana edycja poświęcona włoskiemu polarnikowi i konstruktorowi sterowców Umberto Nobile. Pióro wieczne posiada korpus wykonany z ebonitu, skuwka ze srebra próby 925 pozłacana. Stalówka wykonana z 18K złota. Pióro posiada chowaną, wkręcaną stalówkę. Napełnianie atramentem odbywa się za pomocą kroplomierza /dołączony do zestawu/ po wkręceniu stalówki. Opakowanie pióra jest w kształcie miniatury czerwonego namiotu, który pomógł Umberto Nobile przetrwać przez 2 miesiące podczas wyprawy na biegun północny. Wersja limitowana do 1919 sztuk.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU950

Cena netto : 5200,00 PLN
Cena brutto : 6396,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Aurora VeneziaStatus : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PAU800-AV

Cena netto : 3500,00 PLN
Cena brutto : 4305,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Graf von Faber Castell Seria Roczna 2008 - Drzewo Cytrynowe


Stworzone z niezwykłą precyzja, pióro Pen of the Year 2008 łączy w sobie elegancki wygląd, niepowtarzalną przyjemność w dotyku oraz najwyższa jakość pisania. Współgranie ze sobą ciepłych elementów wykonanych z mieniącego się wieloma tonami drzewa cytrynowego oraz chłodnych, metalowych partii pokrytych platyną, tworzy niesamowita kompozycję. Całość dzieła wieńczy fasada z kamienia szlachetnego w kolorze cytrynowym, umieszczona na zakończeniu skuwki. Kunszt oraz indywidualne cechy drewna tworzącego mozaikę korpusu, czynią każde Pióro Roku 2008 wyjątkowym i niepowtarzalnym dziełem sztuki. Całości dopełnia ręcznie wykonana, 18-sto karatowa, dwukolorowa stalówka.. Platynowane zakończenie skuwki, chroni pokrętło mechanizmu napełniania pióra, na którym wygrawerowano jego indywidualny numer. Na uwagę zasługuję również wykonany w całości z metalu, osadzony na sprężynie klip skuwki. Pen of the Year 2008 prezentowane jest w ekskluzywnym, drewnianym pudełku z dołączoną przepięknie przygotowaną broszura informacyjną oraz certyfikatem oryginalności. Zawiera on osobisty podpis Count’a von Faber-Castell oraz atest potwierdzający, iż pióro jest elementem limitowanej kolekcji oraz użyty do jego wykonania materiał, z cytrynowego drzew indyjskiego, został pieczołowicie wyselekcjonowany.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PFA145053

Cena netto : 6556,91 PLN
Cena brutto : 8065,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Graf von Faber Castell Seria Roczna 2005 - Skóra Płaszczki


Każdego roku , licząca bliska 170 lat niemiecka firma Graf von Faber Castell wydaje limitowaną edycję wiecznych piór, wykonaną przy użyciu specjalnych technik i wyselekcjonowanych materiałów. Wzorami ubiegłych lat na szczególna uwagę zasługuje materiał, z którego został wykonany korpus pióra - jest nim skóra płaszczki, znana także jako "Galuchat" od nazwiska francuskiego garbarza Jean Cloda Galuchat, który jako pierwszy odkrył niezwykłe właściwości tej skóry. Fakt, że skóra płaszczki pokryta jest niepowtarzalnym wzorem perłowej mozaiki wyjątkowych kolorów od antracytowej szarości, oliwkowej zieleni po odcień kości słoniowej sprawia, że każde pióro ma swój wyjątkowy niepowtarzalny odcień. Wyjątkowości nadaje również pokryty platyną tłoczek będący sercem pióra jak i osłaniająca stalówkę skuwka. Dodatkowo umieszczone w tłoczku okienko umożliwia kontrolę ilości atramentu. Uwieńczeniem Pióra Roku jest 18K , dwukolorowa stalówka. Każde pióro opatrzone jest indywidualnym numerem i wraz z ekskluzywną książeczką umieszczone jest w stylowym, drewnianym pudełku.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PFA145010

Cena netto : 9016,26 PLN
Cena brutto : 11090,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Graf von Faber Castell Seria Roczna 2006 - Kieł Mamuta


Każdego roku , licząca bliska 170 lat niemiecka firma Graf von Faber Castell wydaje limitowaną edycję wiecznych piór, wykonaną przy użyciu specjalnych technik i wyselekcjonowanych materiałów. Wzorami ubiegłych lat na szczególna uwagę zasługuje materiał, z którego został wykonany korpus pióra - połączenie kości kła mamuta z drewnem hebanu. Wypolerowany dysk dysk wieńczący zakończenie skuwki daje charakterystyczną teksturę wnętrza kości kła mamuta. Wnętrze dysku zdobi grawer przedstawiający to prehistoryczne zwierzę oraz inicjały artysty, autora zdobień Jurgena Schott'a - mistrza rzeźbienia w kości. Platynowane zakończenie skuwki, chroni pokrętło mechanizmu napełniania pióra, na którym wygrawerowano jego indywidualny numer. 18K, złota dwukolorowa, wykonana ręcznie stalówka. Każde pióro prezentowane jest w ekskluzywnym, dopasowanym kolorystycznie /kolor kości słoniowej/ drewnianym pudełku, do którego dołączono przepięknie wydaną książeczkę o piórze oraz certyfikat świadczący o limitowości produktu. Certyfikat opatrzony jest własnoręcznym podpisem mistrza Jurgena Schotta oraz atestem zaświadczającym ponad 10 000 letnie pochodzenie użytego materiału. W celu pozyskania tak wyjątkowego i cennego budulca została zorganizowana ekspedycja archeologów, która odwiedziła wybrzeże oceanu Arktycznego. Odkryty kieł zamrożony w czystym lodzie i doskonale zachowany, zapieczętowano aż do momentu jego oszacowania przez uprawnionych do tego naukowców. Przez tysiące lat ten wyjątkowy materiał drzemiąc ukryty głęboko w lodzie absorbował wilgoć. Aby możliwa stała się jego wtórna obróbka należało poddać go powolnemu i niezwykle ostrożnemu procesowi osuszania obejmującego okres od 3 do 5 lat. Tylko w ten sposób przygotowany materiał mógł stać się w pełni wartościowy.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PFA145030

Cena netto : 8540,65 PLN
Cena brutto : 10505,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Graf von Faber Castell Seria Roczna 2007 - Skamieniałe Drzewo


Na ziemiach Arizony i Patagonii odkryto skamieniałe lasy, w których życie tętniło wiele wieków temu. Uległy one unikalnej metamorfozie, pokryte przez masy wulkaniczne powstałe w trakcie erupcji wulkanów, grzebiące roślinność gradem gorących popiołów lub zalewając grubą warstwą osadów. W trakcie procesu krystalizacji, który mógł trwać nawet 360 milionów lat, wapień, fosforany i sole mineralne penetrowały drzewo z okalających warstw, stopniowo zastępując je. Niektóre z naturalnych struktur pozostały. W bogatym w krzemień środowisku, skamieniałe drzewo osiągnęło wstępna fazę kamieni szlachetnych: chalcedonu i agatu. Użycie skamieniałego drzewa jako materiału tworzącego korpus pióra wiecznego jest niezwykłym rozwiązaniem w kolekcji Graf von Faber Castell. Wymaga to pozyskania kawałków materiału o najwyższej jakości. Indywidualne barwy przechodzą od odcieni świetlistego brązu przez elegancki szary antracyt do głębokiej czerni, gdzie włókno jest niemal niewidoczne. Każde Pióro Roku 2007 jest unikalnym dziełem sztuki jest instrumentem piśmiennym i biżuterią w jednym. Platynowana oprawa otacza każdy indywidualny kamień i ukazuje jego niewątpliwą świetność w doskonałej odsłonie. Każde Pióro Roku 2007 jest pakowane w ekskluzywną, lakierowaną kasetę z dołączonym pięknym folderem i certyfikatem. Nosi on osobisty podpis Andreasa Crummenauera - mistrza manufaktury kamieni szlachetnych Herberta Stephana, świadczący zarówno o jakości ponad 200 milionowego skamieniałego drzewa, jak i o tym, że pióro pochodzi z wyjątkowej edycji limitowanej.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PFA145040

Cena netto : 7991,87 PLN
Cena brutto : 9830,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Marlen Antica Grecia


Kolekcja rzymska jest niespotykaną, klasyczną kolekcją celebrującą czas artystycznych, kulturalnych i architektonicznych osiągnięć Imperium Rzymskiego, oraz jego wpływ na czasy nam obecne. Zaprojektowane na bazie srebra ręcznie obrabianego, ukazująceho symbol dominacji - Colosseum z obrazem rydwanów, koni i atletów nad głęboko czarnym ebonitem, odbijającym okres świetności Rzymu. Seria liczy 1000 numerowanych piór wiecznych.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMAANTICAGR
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Marlen Antica Roma


Kolekcja rzymska jest niespotykaną, klasyczną kolekcją celebrującą czas artystycznych, kulturalnych i architektonicznych osiągnięć Imperium Rzymskiego, oraz jego wpływ na czasy nam obecne. Zaprojektowane na bazie srebra ręcznie obrabianego, ukazująceho symbol dominacji - Colosseum z obrazem rydwanów, koni i atletów nad głęboko czarnym ebonitem, odbijającym okres świetności Rzymu. Seria liczy 1000 numerowanych piór wiecznych.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMAANTICA
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Marlen Aureus


Wyjątkowe pióro wydane przez firmę Marlen. Innowacyjne połączenie trzech kolorów celuloidu idealnie harmonizuje z ozdobnym elementem na korpusie w kształcie stylizowenej kolumny. Dodatkowym elementem ozdobnym jest stylizowany klip. Każdy egzemplarz zaopatrzono w unikalny malutki pieniążek, który po wprowadzeniu w szczelinę kolumny na korpusie i naciśnięciu uruchamia dźwigienkę, jeden z pierwszych systemów napełniania wiecznych piór. Pióro to jest zapakowane w puszkę wykonaną z mosiądzu. Edycja obejmuje 810 sztuk na świecie.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMA810
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Marlen Basilea


Indywidualna kolekcja dla indywidualistów. Kolekcja specjalna numerowana. Korpus wykonany z żywicy w kolorze czarnym. Wykończenia posrebrzane. Skuwka z kolorze czarnym z czerwonymi wykończeniami. Stalówka dwukolorowa 18 kt. System napełniania - piston /konwerter umieszczony w całości korpusu pióra aktywowany od góry/.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMABASILEA
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Marlen HTF Geneve numerowaneStatus : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMAM06118
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Marlen Paryż


Kolekcja specjalna numerowana. W kolorach pióra Marlen próbuje oddać choć po części atmosferę i urok tego wspaniałego miasta jakim jest Paryż. Korpus wykonany z żywicy akrylowej. Wykończenia pióra posrebrzane. Wymiary: zamknięte 135 mm, otwarte ze skuwką - 162 mm. Skuwka nakręcana na korpus. Stalówka z 18 kt złota. System napełniania: nabój lub konwerter
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMAPARYZ
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Marlen Polish Prestige


Pierwsze pióro wyprodukowane tylko na rynek polski, przez firmę Marlen. Jest to kontynuacja serii której inaguracja miała miejsce w 2001 roku. Model ten wzorowany jest na modelu Ten Marlen. Cały korpus wykonany jest z czarnego celuloidu, ozdobiony srebrnymi pierścieniami. Wyjatkowy klips ozdobiony został naszym godłem. Specjalny system napełniania - ciśnienie, dodatkowo podkreśla wyjątkowośc tego produktu. Złota dwukolorowa stalówka wykonana z 18K złota. Edycja obejmuje 589 sztuk dostepnych tylko w Polsce.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMA589
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Montblanc Arturo Toscanini - Edycja Specjalna


Pióro z Edycji Specjalnej poświęcone wybitnej postaci - włoskiemu dyrygentowi Arturo Toscanini. Pióro wykonane z czarnej laki wykończone platynowanymi elementami. Stalówka wykonana z rodowanego 18K złota. Klip w kształcie przypomina układ strun wiolonczeli. Na pierścieniu wygrawerowano podpis Maestro.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMO101173
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Montblanc J.Lenon - Edycja Specjalna


Pióro z Edycii Specjalnej poświęcone geniuszowi Johna Lennona. Korpus pióra wykonano na wzór płyty winylowej, natomiast klips jest w formie gitarowego gryfu. Na stalówce z 18 kt białego złota widnieje symbol przesłania twórczości Lennona - znak pokoju.W kształcie winylowej płyty, wszystkie elementy wyplaterowano platyną. Klips w formie gryfu gitary system napełniania: tłokowy Każde pióro tej edycji jest ozdobione podpisem muzyka. Zestaw zawiera specjalnie na tę okazję wydany singiel winylowy z piosenką IMAGINE
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMO105807
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Montblanc Marlene Dietrich - Edycja Specjalna


Pióro z Edycji Specjalnej poświęcone wybitnej postaci popkultury XX wieku - Marlenie Dietrich. Pióro wykonane z czarnej laki z elemantami masy perłowej wykończone platynowanymi elementami. Stalówka wykonana z rodowanego 18K złota. W klipsie umieszczony jest szafir.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMO101399
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Montblanc Princesse Grace de Monaco - Edycja Specjalna


Pióro Mont Blanc Grace Kelly Prezentująca ponadczasowy styl kolekcja, wykonana jest z drogocennej żywicy w kolorze głębokiej purpury, kontrastującej z odcieniem szampana złotych wykończeń. Wszystkie elementy tej kolekcji są iście królewskie. Począwszy od kształtu kobiecego naszyjnika i pięknego dodatku w postaci różowego topazu na klipie do platerowanego złotem korpusu i ringów grawerowanych wzorem inspirowanym kształtem ramion Księżnej Grace. Na koronie skuwki wygrawerowane są inicjały Księżnej Monaco. Złota stalówka posiada otwór w kształcie serca.
Status :
Kod towaru : PMO106631
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Pelikan Kolos z Rodos 2005


Pióro wieczne "Colossus of Rhodes" z kolekcji Siedem Cudów Świata przywołuje świetność starożytnych czasów. Odznacza się unikalnością, zarówno pod względem zastosowanej techniki wytwarzania jak i imponującego wyglądu. Pióro , jak i jego historyczny pierwowzór , w części wykonane jest z brązu, łączy tradycyjną technikę rzemiosła z najznakomitszą formą tworzenia i technicznym doświadczeniem. Prezentowane jest w pudełku stylizowanym na kształt portu na wyspie Rodos, u wejścia którego stał Kolos. Korpus pióra jest ozdobiony wizerunkiem boga Heliosa trzymającego w prawej dłoni wzniesioną ku niebu pochodnie. Wykonana z najwyższej jakości brązu skuwka pióra została wzbogacona złotą powłoką. Klip również wykonany w brązie i pozłocony został udekorowany ornamentami ze starożytnej Grecji. Pelikan oferuje jedynie 408 tych piór - uhonorowano w ten sposób powstanie miasta, Rodos - stolicy wyspy, które miało miejsce w 408 roku przed Chrystusem. Stalówkę wykonano z 18K złota.
Status : Towar Wycofany
Kod towaru : PPL408
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Pelikan Caelum /Niebiosa/


Inspiracją wydania limitowanej edycji 580 sztuk piór "Caelum" stał się dystans dzielący pierwszą planetę układu słonecznego Merkury od słońca, wynoszący ok. 58 mln kilometrów. Stalówka wykonana z 18K złota, ozdobionego ręcznie grawerowanym wzorem oraz pokryta rodem. Górna część skuwki symbolizuje świecące słońce otaczające sobą wszechświat, zobrazowane jako olśniewające złote promienie spływające po skuwce w kierunku 9 planet naszego układu słonecznego. U podstawy skuwki przedstawiono wszystkie 9 planet od Merkurego, aż po Pluton. - obraz ten jest kontynowany na obudowie pióra. Z boku pióra umieszczono złoty pas z nazwą Słońce oraz pozostałymi nazwami planet przecinającymi dokładnie orbity poszczególnych z nich. Korpus, skuwka oraz uchwyt wykonane w sterlingowym srebrze, a następnie pokryte niebieskim kolorem kosmosu. Opakowanie: Nieboskłon. Pudełko zamykane przez transparentną kopułę niebios z centralnie położonym symbolem słońca otoczonym 9 planetami rozmieszczonymi na orbitach.
Status : Towar Wycofany
Kod towaru : PPL944934

Cena netto : 7378,05 PLN
Cena brutto : 9075,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Pelikan Gaudi


Wyjątkowy przedmiot, pióro o bardzo interesującym, śmiałym wyglądzie, zainspirowane oryginalnością budowli znanego hiszpańskiego architekta - Antonio Gaudi, żyjącego w latach 1852-1926. Wzór na korpusie pióra przypomina kształtem fasadę znanego budynku "La Pedrera". Model powstał na bazie korpusu pióra Toledo 900. Opakowanie to płaskorzeźba wykonana ze srebra. Kolekcja limitowana do liczby 1000 sztuk na całym świecie.
Status : Towar Wycofany
Kod towaru : PPL4846

Cena netto : 7215,45 PLN
Cena brutto : 8875,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Pelikan Herkules


Mityczny Herkules był synem władcy bogów i ludzi - Zeusa oraz pięknej ziemianki Alkmeny, żony króla Teb. Dla uczczenia tej słynnej postaci, będącej w mitologii greckiej największym symbolem siły, firma Pelikan stworzyła limitowaną kolekcją piór wiecznych. Model oparty na Souveran 800 wykonano w kolorze szafirowo-granatowym. Wszystkie elementy wykończeń zostały, podobnie jak stalówka, pokryte platyną, co idealnie komponuje się z nowoczesną linią kolekcji. Edycja obejmuje 800 sztuk na całym świecie.
Status : Towar Wycofany
Kod towaru : PPL939603

Cena netto : 8117,89 PLN
Cena brutto : 9985,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Pelikan Latarnia Aleksandryjska 2007


Seria Siedem Cudów Świata firmy Pelikan łączy w limitowanej serii niemiecką precyzję z elementami dawno minionej epoki. Każdy szczegół został dopracowany: zarówno motyw latarni wygrawerowany na uchwycie pióra, jak i lakierowany w granacie korpus, osadzony w złoconych okuciach. Także skuwka, posiadająca cztery stylizowane okna latarni oraz złocony klip, zostały wykonane po mistrzowsku. Wszyscy, którzy przwiązuja znaczenie do sztuki pisania będą zafascynowani pasowaną ręcznie stalówka, wykonaną z 18-sto karatowego złota, zdobioną symbolicznym motywem światła latarni. Każdy egzemplarz pióra wiecznego Latarnia Aleksandryjska posiada swój unikatowy numer wygrawerowany na zwieńczeniu pokrętła tłoka. Firma Pelikan wykonała zaledwie 440 takich piór. Liczba nawiązuje do ogromnych rozmiarów latarni, mierzącej 440 stóp - czyli około 134 metry, czyniąc ją po dziś dzień najwyższą latarnią, jaką kiedykolwiek wybudowano. To cenne pióro jest umieszczone pod szklana kopułą, wzorowaną na histroycznym wyglądzie latarni.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PPL958256

Cena netto : 9590,24 PLN
Cena brutto : 11796,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Pelikan Piramidy w Gizie 2004


Pierwsze pióro z wyjątkowej edycji poświęconej Cudom Świata - Piramidy w Gizie. Korpus pióra ozdobiony piramidami a na zwieńczeniu korpusu umieszczono miniaturową Piramidę. Bardzo duża skuwka wykonana ze srebra pokrytego złotem z wygrawerowanymi hieroglifami. Stalówka z 18K złota pokryta platyną, tradycyjny tłoczkowy system napełniania. Pióro wraz z atramentem zapakowane jest w pudełko w kształcie piramidy. Edycja obejmuje 445 sztuk na świecie.
Status : Towar Wycofany
Kod towaru : PPL445

Cena netto : 11475,60 PLN
Cena brutto : 14115,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Stipula Bernini


Z okazji 500 rocznicy powstania Bazyliki św. Piotra w Rzymie Stipula i Stelle dell’Orsa stworzyły pióro wieczne dla kolekcjonerów inspirowane spiralnymi kolumnami z brązu przy Baldacchino (baldachimie), który Bernini skonstruował jako centralny punkt Bazyliki. Dlatego też wzór pióra wiecznego odzwierciedla spiralny motyw kolumny oraz ornament w formie gałązki oliwnej – symbole pokoju i odnowy życia. Materiał, z którego wykonany jest baldachim, również znalazł swe odwzorowanie na piórze wiecznym, którego korpus wyrzeźbiony został w brązie. Po zakończeniu procesu grawerowania, podstawa dekoracji jest chroniona przez wosk, tak że intensywny i brylantowy kolor brązu pozostaje, podczas gdy reszta pióra jest patynowana i emaliowana w specjalnej kąpieli, co jest charakterystycznym procesem przy wykonywaniu innych rzeźb-arcydzieł. Różowe złoto uzupełnia harmonię dzieła w kompozycji klipu, 18-karatowej stalówki i wąskiej otoczki z wygrawerowanymi słowami Chrystusa „TV ES PETRVS” („Ty jesteś Piotr... i na tej Skale zbuduję Kościół mój” Mt, 16, 18). Klip z różowego złota jest pięknie ozdobiony; naturalny 10-karatowy rubin, to wyróżniający symbol eklezjastycznej hierarchii. Na sklepieniu skuwki, która może być też umieszczona na drugim końcu pióra, został wygrawerowany oficjalny emblemat Jubileuszu Bazyliki . Seria limitowana 500 szt
Status : Towar Wycofany
Kod towaru : PSTBERNINI

Cena netto : 8196,72 PLN
Cena brutto : 10082,00 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Tibaldi Divina Czarne


Stalówka z litego, 18K złota, częściowo rodowana, z wygrawerowanym orłem - symbolem rodziny Aquila. Klip w kształcie krawata przypomina pióra firmy z pocz. ubiegłego wieku. Konstrukcja klipu zakończonego kółeczkiem ułatwia umieszczenie pióra w futerale bądź w kieszeni marynarki.Klip jest umocowany w pierścieniu ze wzorem Clou de Paris.Poziom atramentu można sprawdzić w przeźroczystym okienku korpusu pióra. Jednorazowo pióro pobiera 0,9 ml atramentu. W zależności od rozmiaru stalówki, wystarcza to do zapisania od 370 do 594 metrów. Wszystkie elementy wykonane z metali szlachetnych wytwarzane są w Szwajcarii. Proces produkcji każdego elementu nadzorowany jest przez Swiss Federal Customs Office for the Control of Precious Metals w Genewie, co daje gwarancję pochodzenia i jakości - materiałów, jak i wykończenia. Na wzór Clou de Paris składają się powtarzające się motywy małych piramid. Wzór powstał w XVI w. Piramidki przypominają kształtem diamenty, odbijają światło tak jak ten drogocenny klejnot.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PTIDIVINACA

Cena netto : 6795,08 PLN
Cena brutto : 8357,95 PLN

Dodaj do zamówienia
Wstecz Góra


Pióro Visconti Alchemy Srebrne


Alchemy - to pióro z kolekcji firmy Visconti, wykonane jako wyraz hołdu składanego wielkiemu filozofowi C. Gustavowi Jungowi. Gnostycyzm zaczerpnięty ze studiów nad literaturą alchemiczną i "świętymi" księgami - pogląd na temat świata jako terenu walki dobra ze złem - stanowił podstawę psychologii Junga. Alchemy, wyjatkowe piór o dwu stalówkach o różnych grubościach do użytku stacjonarnego. Pióro wykonano z czerwonej żywicy, otoczonej srebrem i srebrem platerowanym złotem. Napełniane z dwóch stron pipetką po uprzednim przekręcaniu pierścienia przy stalówce. W opakowaniu wraz z kałamarzem wpisanym w okrąg dwóch zjadających się smoków. Edycja obejmuje 1038 sztuk na świecie.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PVI727
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Visconti Boska Proporcja Seria Limitowana


Wyjątkowa edycja pióra z kolekcji Kwadratura Koła. Boska Proporcja jest oparta na złotej liczbie, która jak sądzą znawcy zawiera klucz do wiedzy. Ta liczba to 1.618. Pióro zostało wykonane z celuloidu w kolorze brązowym. Stalówka z 18-karatowego złota próby 750. Nowy system zamykania skuwki oraz nowy system napełniania, który zapobiega przypadkowemu odkręceniu cylindra. PPT /Push, Pull, Touchdown - Przycisnąć, Pociągnąć,Wcisnąć/ Edycja Limitowana 1618 piór w wersji srebrnej.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PVIDIVINA
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Visconti Casanova


W roku dwusetnej rocznicy śmierci niekwestionowego mistrza miłosnego kunsztu, Giacomo de Casanova firma Visconti wydała pióro poświęcone temu osławionemu człowiekowi. Pióro o łagodnym zaokrąglonym kształcie wykonano z czarnej odmiany żywicy, jego korpus zdobi grawer najwyższej jakści na tzw. sterlingowym srebrze. Przedstawia romantyczną parę kochanków, których ciała splecione zostały w miłosnym uścisku. Niby zwykłe wieczne pióro a jednak łączy w sobie wysublimowany erotyzm wraz z komfortem pisania. Edycja obejmuje 1069 sztuk na świecie.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PVI690
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Pióro Visconti Zakazane Miasto HRH


"Zakazane Miasto" jest dla nas, cywilizacji zachodniej symbolem kultury chińskiej i jej czasami niezrozumiałej symboliki, tajemniczości i niedostępności. Najtrudniejszym zadaniem było przywołać tą niewiarygodnie skomplikowaną rzeczywistość za pomocą pióra. Ostateczny rezultat to "Zakazane Miasto" wewnątrz klatki - symbolu izolacji i zakazu, które dotyczy tego miejsca, aż po dzień dzisiejszy. Poprzez klatkę widzimy bóstwo, smoka, feniksa, lwa. Są zminiaturyzowane. Przedstawiono i wykonane je techniką zagubionej laki. Klatka oraz miniaturki pokrywają grawerowaną bazę z typowo orientalną otoczką, na której widać motywy dekoracyjne. Kolor czarny z 261 diamentami. Edycja 38 sztuk.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PVI794
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Roller Montblanc Alfred Hitchcock Edycja Specjalna


Roller z serii artykułów piśmienniczych Montblancz edycji poświęconej Alfredowi Hitchcockowi, mistrzowi suspensu. To wyjątkowa uczta dla miłośników kina – i piękna w życiu codziennym. Wzornictwo rollera odzwierciedla efekt zawrotu głowy w ciemnej scenie na schodach, w filmie „Vertigo a nóż użyty w słynnym filmie „Psycho”, w scenie prysznicowej pojawia się w tym produkcie jako element skuwki. Częśći srebrne wykonano zpróby 925 i wykończono efektownym lakierem. Zwieńczenie rolleraopatrzono motywem symbolizującym 53 filmy nakręcone przez Hitchcocka.
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMO106509
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


Roller Montblanc J.Lenon - Edycja Specjalna


Pióro z Edycii Specjalnej poświęcone geniuszowi Johna Lennona. Korpus pióra wykonano na wzór płyty winylowej, natomiast klips jest w formie gitarowego gryfu. Na stalówce z 18 kt białego złota widnieje symbol przesłania twórczości Lennona - znak pokoju.W kształcie winylowej płyty, wszystkie elementy wyplaterowano platyną. Klips w formie gryfu gitary system napełniania: tłokowy Każde pióro tej edycji jest ozdobione podpisem muzyka. Zestaw zawiera specjalnie na tę okazję wydany singiel winylowy z piosenką IMAGINE
Status : Na Zamówienie Indywidualne
Kod towaru : PMO105809
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Wstecz Góra


[Strona główna] [Centrum piór] [Upominki] [Usługi i artykuły stemplarskie] [Tusze] [O firmie] [Kontakt] [Warunki zamówienia]

[Pieczątki] [Wizytówki]

[Poleć naszą witrynę znajomym] [Polityka prywatności]

Bazarnik
Copyright © 2004 Bazarnik Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 66, 00-357 Warszawa
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
Twoje uwagi o systemie