1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

PORTFEL SECRID RFID CARDPROTECTOR VIOLET

PORTFEL SECRID RFID CARDPROTECTOR VIOLET
Kod produktu: PSECCX
Dostępność: Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
129.00

Ilość zamówienia

Zadaj pytanie
Pobierz kartę produktu PDF
Brak ocen produktu
Dodaj ocenę

PORTFEL SECRID RFID CARDSLIDE BLACK

Portfel Secrid RFID Cardslide Black wykonany został czarnej kolorystyce. Ma on w swoim zanadrzu kieszeń na dokumenty oraz banknoty. Cała zawartość jest zamykana za pomocą elastycznej czarnej gumki, która pozwala na sztywne trzymanie materiałów oraz odchylenie szufladki, które spowoduje, dostanie się do potrzebnej rzeczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi produktami, takimi jak zestawy prezentowe oraz kredki artystyczne.

Wygląd oraz funkcjonalność portfela

Warto podkreślić, że portfel Secrid RFID Cardslide Black jest niezwykle malutki i leciutki. Jego wymiary to 68x104x17 milimetrów, a waga wynosi tylko 70 gramów. Dużym plusem jest to, że takie portfel zmieści się praktycznie do każdej kieszeni oraz niewielkiej torebki. Posiada on także powłokę aluminium - Cardprotector. Jej zadaniem jest chronić umieszczonej karty kredytowej przed zdalną kradzieżą danych bankowych, ale także zarysowaniem oraz złamaniem. W tej strefie zmieszczą się cztery karty. Te miejsca przeznaczone są również dla prawa jazdy oraz dowodu osobistego. System pozwala na bezpieczne otwieranie portfela, dzięki któremu karty nie będą z niego wylatywać. Wytwórcy zadbali o wysoką jakość produktu.

Co daje rejestracja portfela?

Jest to kolejny portfel, który ma możliwość zarejestrowania na stronie internetowej www.secrid.com/register unikalnego numeru seryjnego. Jeżeli się tego dokona, będzie można być na bieżąco z informacjami na temat historii tego portfela. Otrzymuje się także dowód autentyczności oraz dodatkowy, trzeci rok gwarancji. Można także sprawdzić, czy produkt jest oryginalny. Serdecznie zapraszamy do zakupów tego egzemplarzu!

Brak ocen produktu
Oceń produkt
Kolory i wykończenia : fioletowy
InPost Paczkomaty 17 zł
Odbiór osobisty 0 zł
Paczka Pocztą Polską 30 zł
Przesyłka kurierska 23 zł
Przesyłka kurierska na terenie Warszawy 20 zł
Darmowa dostawa od 500 zł
Bazarnik Poleca
Płatności / Payments