1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

 

Produkty Standardgraph

Standardgraph to niemiecki producent i partner handlowy innych znanych zagranicznych producentów w zakresie techniki rysunkowej, artykułów artystycznych, artykułów piśmienniczych, artykułów biurowych i promocyjnych. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria tej firmy, które z pewnością podniosą standard i komfort w użytkowaniu tego typu akcesoriów.

Przykładem może być wielofunkcyjny długopis z poziomicą, podziałką, linijką, końcówką do smartfonów oraz dwoma rodzajami śrubokręta. Bez wątpienia te podręczne narzędzie znajdzie zastosowanie zarówno w pracy kreślarskiej oraz jako praktyczny gadżet. Oprócz tego, oferujemy bogaty katalog atramentów Standardgraph, które są uważane za jedne z lepszych w swojej klasie.

Zanim kupisz atrament – produkty Standardgraph

Do niedawna na polskim rynku były dostępne atramenty tylko w podstawowych barwach. Obecnie możemy cieszyć się produktami Standardgraph, które oferują szeroką gamę kolorów. Atramenty dostępne są w naszym sklepie, a my podpowiadamy, jak rozpocząć przygodę z atramentem.

Atrament jest to mieszanina wody, alkoholu i barwnika w różnych proporcjach. Atrament barwnikowy Standardgraph ma za zadanie wniknięcie w strukturę papieru. Barwnik penetruje powierzchnię papieru na różnej głębokości. Po wyparowaniu medium (wody i alkoholu) barwnik pozostaje na stałe w strukturze papieru. Atrament ten jest bezpieczny dla każdego wiecznego pióra i nadaje się do codziennego pisania. Produkty Standardgraph możesz stosować na bloku technicznym, papierze ryżowym, szkicowniku, szkle, folii poliestrowej oraz kalce kreślarskiej. Najbardziej popularnym podłożem do rysunku tuszem jest oczywiście papier.

Atramenty Standardgraph

Atramenty Standardgraph, dzięki swojej kolorystyce pozytywnie wpływają na jakość i chęć pisania piórem! Ta marka ma w swojej palecie 24 atramenty, z czego w naszym sklepie jest dostępnych aż 20 wspaniałych barw. 18 z nich przeznaczone jest do piór wiecznych, z kolei te w kolorze złotym i srebrnym z mieniącymi się drobinkami, do piór maczanych. Jest to ważna informacja, ponieważ atramenty te przeznaczone są do modeli, które zanurzamy w kałamarzu, czyli do piór do kaligrafii. Nie można ich używać do piór z tłoczkiem/konwerterem, ponieważ będzie to ich ostatnie napełnienie. Chcąc korzystać z tego atramentu, należy zaopatrzyć się w pióro ze stalówką z obsadką, którą również mamy w naszej ofercie.

DŁUGOPIS WIELOFUNKCYJNY STANDARDGRAPH CZERWONY Długopis wielofunkcyjny z poziomicą, linijką, końcówką do smartfonów oraz dwoma rodzajami śrubokręta. Długopis...
STANDARDGRAPH DŁUGOPIS WIELOFUNKCYJNY CZERWONY
Atramenty niemieckiej firmy STANDARDGRAPH o pojemności 30 ml.
Wysokiej jakości atrament o bardzo intensywnych kolorach. Przeznaczony jest do piór wiecznych...
ATRAMENT STANDARDGRAPH
ATRAMENT STANDARDGRAPH  ZŁOTY Atrament w kolorze złotym przeznaczony jest do piór, które zanurzamy w kałamarzu, czyli do piór do kaligrafii. Atrament ten...
ATRAMENT STANDARDGRAPH ZŁOTY DO KALIGRAFII
ATRAMENT STANDARDGRAPH  SREBRNY Atrament w kolorze srebrnym przeznaczony jest do piór, które zanurzamy w kałamarzu, czyli do piór do kaligrafii. Atrament...
ATRAMENT STANDARDGRAPH SREBRNY DO KALIGRAFII
Płatności / Payments