1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

Blog

Trafiony prezent na zakończenie pracy zawodowej - garść pomysłów

Warto podkreślić, że odejście z pracy nie zawsze wiąże się z negatywnymi odczuciami. Często jest to moment związany z awansem, rozpoczęciem nowej ścieżki kariery, czy odejściem na upragnioną emeryturę.
Czytaj więcej

Klasowe Mikołajki - na jaki prezent dla wychowawczyni się zdecydować? Praktyczne wskazówki

Mikołajki klasowe, czy Wigilia to wciąż jedne z tych wydarzeń szkolnych, na które dzieci czekają cały rok.
Czytaj więcej

Montegrappa Age of Discovery

Pióro wieczne Montegrappa Age of Discovery Limited Edition
Czytaj więcej

EUROPEJSKI MEDAL- SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE DLA FIRMY BAZARNIK

06.11.2022
Firma Bazarnik została po raz trzeci , na przestrzeni ostatnich 12 lat, nagrodzona Europejskim Medalem. Wyróżnienie to, przyznawane przez Business Centre Club, jest niekomercyjną nagrodą mającą promować i wspierać polskie firmy na rynku Unii Europejskiej.
Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022 / 2023. Kiedy się zaczyna rok szkolny? Podpowiadamy!

29.07.2022
Koniec wakacji dla uczniów oznacza początek kolejnego roku szkolnego. Dla jednych to chwila radości, dla drugich niezadowolenia. Nowy semestr wiąże się z ciężką pracą. Dlatego warto nieco ułatwić zadanie dzieciom, wręczając przydatne upominki. Kiedy zaczyna się rok szkolny? Jakie akcesoria wybrać do wyprawki szkolnej?
Czytaj więcej

Uniwersalny prezent dla nauczyciela geografii. 7 ciekawych propozycji

29.07.2022
Prezent dla pedagoga to od zawsze gorący temat. Jednak bez względu na wszystko najlepszy wychowawca zasługuje na wyjątkowy upominek. Szukasz idealnej niespodzianki dla nauczyciela od przedmiotów przyrodniczych? Sprawdź, jaki prezent dla geografa będzie strzałem w dziesiątkę!
Czytaj więcej

Wyjątkowy prezent dla polonistki. Propozycje, których jeszcze nie znałeś!

29.07.2022
Zbliża się święto Twojego ulubionego nauczyciela i szukasz idealnego upominku? Sprawdź, jaki prezent dla polonisty jest obecnie w modzie. Prezentujemy naszą listę praktycznych podarków dla nauczycieli...
Czytaj więcej

Jaki prezent dla wychowawcy wybrać? Podpowiadamy!

29.07.2022
Idealny prezent dla wychowawcy? Zebraliśmy najciekawsze propozycje upominków, które wywołają uśmiech na twarzy opiekuna i będą wyrazem wdzięczności za przekazaną wiedzę. Sprawdź, co warto wręczyć nauczycielowi, a co może się okazać kompletną wtopą!
Czytaj więcej

Dzień Nauczyciela - co kupić w tym roku?

29.07.2022
Dzień Nauczyciela, chociaż obchodzony co roku, potrafi równie regularnie budzić to samo, tytułowe pytanie. Prezenty z tej okazji nie powinny być ani zbyt osobiste, ani zbyt zobowiązujące...
Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Dziewczyny 2022 - wybierz nietuzinkowy prezent!

29.07.2022
Obok Międzynarodowego Dnia Kobiet mamy także święto, które obchodzimy w październiku i jest to dzień, w którym świętują najmłodsze spośród pań...
Czytaj więcej
Płatności / Payments