1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

 

Naboje do piór Aurora

Pióra wieczne to szeroka kategoria produktów dostępnych w wielu wersjach. Do wyboru są między innymi pióra na naboje. Trudno się temu dziwić - to niezwykle wygodne rozwiązanie umożliwiające szybkie oraz wygodne napełnianie pióra. Zajmuje to o wiele mniej czasu niż w przypadku modeli wyposażonych w klasyczny system napełniania. Jak wybrać idealne naboje? Przede wszystkim muszą być tej samej marki, co pióro. Skonstruowane są w taki sposób, aby pasować do danego rodzaju artykułu piśmienniczego. Na przykład naboje do piór Aurora kompatybilne są wyłącznie z wyrobami tej marki.

Naboje do piór Aurora - co warto wiedzieć na ich temat?

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można pełen asortyment nabojów do piór Aurora. Dostępne są w kolorze czarnym, granatowym oraz niebieskim. W 1 opakowaniu znajduje się 5 sztuk nabojów. Są niezwykle wydajne, więc można mieć pewność, że posłużą przez bardzo długi czas. Dlaczego tak ważne jest, aby stosować wyłącznie oryginalne naboje do piór Aurora? Związane jest to z tym, że w przypadku niskiej jakości zamienników do czynienia możemy mieć z przeciekaniem lub wylewaniem atramentu. W niektórych przypadkach dojść może nawet do trwałego uszkodzenia pióra. Wyłącznie oryginalne naboje gwarantują pełne nasycenie kolorów oraz komfortowe użytkowanie danego artykułu piśmienniczego.

Naboje do piór Aurora do zadań specjalnych

Poza tradycyjnymi nabojami do czynienia możemy mieć także z wyrobami przeznaczonymi do zadań specjalnych. Na uwagę zasługują między innymi produkty wypełnione zmywalnym tuszem, do usunięcia którego niezbędny jest specjalny preparat. Tego typu naboje bardzo dobrze sprawdzają się między innymi w biurach, umożliwiając skorygowanie ewentualnych błędów w dokumentach. Dlaczego warto zdecydować się na zakup produktów, jakimi są naboje do piór Aurora? Otóż dzięki najwyższej jakości sprostają oczekiwaniom każdego posiadacza pióra wiecznego. Wypełnione są tuszem pigmentowym gwarantującym intensywne, nasycone kolory. Co więcej, szybko wysychają i nie rozmazują się na kartce podczas pisania. Stosowany w nabojach tusz jest również niezwykle wydajny - przy intensywnym użytkowaniu 1 opakowanie wystarcza nawet na 2 miesiące. Do niewątpliwych atutów tuszu stosowanego w nabojach do piór Aurora zaliczyć można także to, że nie przebija on na drugą stronę i jest niezwykle trwały. Nie sposób nie wspomnieć tutaj także o łatwości zamontowania go w piórze.

Alternatywy dla nabojów do piór Aurora

Naboje do piór Aurora to nie jedyne, dostępne rozwiązanie. Na rynku spotkać można się również ze specjalnymi tłoczkami. Stanowią rozwiązanie pośrednie między nabojem, a zintegrowanym systemem napełniania. W piórach niekiedy stosuje się także system napełniania o nazwie piston filler. Mianem tym określa się tłoczek zintegrowany z korpusem pióra. Kolejna propozycja to push button. W przypadku tego rozwiązania do czynienia mamy z przyciskiem umieszczonym na zakończeniu pióra.

Naboje Aurora Niebieskie
Naboje z atramentem Aurora w kolorze niebieskim. Opakowanie zawiera 5 sztuk.
NABOJE AURORA NIEBIESKIE
Naboje Aurora Granatowe
Naboje z atramentem Aurora w kolorze granatowym. Opakowanie zawiera 5 sztuk.
NABOJE AURORA GRANATOWE
Nboje Aurora Czarne
Naboje z atramentem Aurora w kolorze czarnym. Opakowanie zawiera 5 sztuk.
NABOJE AURORA CZARNE
Płatności / Payments