1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

 

Naboje Cross

Nasz sklep internetowy Bazarnik.pl oferuje wysokiej jakości artykuły piśmiennicze renomowanych producentów. Jednym z nich jest marka Cross. Została założona w 1846 roku przez Richarda Crossa. To najstarsza, amerykańska firma specjalizująca się w produkcji wyrobów, takich jak pióra wieczne, pióra kulkowe, ołówki czy długopisy. W jej ofercie nie brak także nabojów do piór Cross. Niezwykle wydajne, dostępne w różnych kolorach. Gwarantują najwyższy komfort pisania. Wyroby Cross charakteryzują się przede wszystkim: trwałością, wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz luksusowym wyglądem.

Czym kierować się przy wyborze nabojów do piór Cross?

Dostępne na półkach różnych sklepów pióra różnić mogą się od siebie szeregiem parametrów. Zalicza się do nich między innymi system napełniania. Do wyboru mamy tutaj na przykład naboje. To rozwiązanie od lat cieszące się niesłabnącą popularnością. Trudno się temu dziwić - ma mnóstwo zalet. Zaliczyć można do nich między innymi prostotę użytkowania oraz wydajność. Po zużyciu atramentu znajdującego się w naboju wystarczy odkręcić nabój, usunąć zużyty produkt i zastąpić go nowym. Naboje do piór Cross to znakomita propozycja dla osób, które dużo piszą i w czasie tej czynności nie mają czasu na napełnianie pióra z kałamarza. Dobrze sprawdzać będą się także u wszystkich tych, którzy w codziennej pracy prowadzą liczne spotkania z kontrahentami. Wymiana naboju na nowy jest szybka i prosta. Co więcej, nie trzeba się tutaj obawiać o zabrudzenie rąk. W nabój do pióra Cross zaopatrzyć mogą się także osoby często podróżujące. 

Inna forma nabojów do piór Cross

Na rynku spotkać można się także z tłoczkami. Jest to rozwiązanie pośrednie między nabojami a zintegrowanymi systemami napełniania. Tłoczek umożliwia korzystanie z atramentów znajdujących się w butelkach. W znacznej części piór, w których możliwe jest zamontowanie konwertera, stosować można także naboje. Jak jeszcze napełnić pióra wieczne? Kolejna propozycja to piston filler. Mianem tym określa się tłoczek zintegrowany z korpusem pióra. Ściankami tłoczka jest tutaj korpus, a pokrętłem - element znajdujący się na końcu pióra lub element znajdujący się pod tak zwaną “ślepą skuwką”. Atrament nabiera się tu i wypuszcza przez kręcenie pokrętłem.

Wysokiej jakości naboje do piór Cross

W naszym sklepie internetowym zaopatrzyć można się w różnego rodzaju naboje do pióra Cross. Dostępne są w wersji niebieskiej, czarnej oraz niebiesko-czarnej. Do wyboru są modele klasyczne oraz slim. Naboje do piór Cross pakowane są po 6 sztuk, co sprawia, że 1 opakowanie jest w stanie posłużyć przez bardzo długi czas. Tym, co wyróżnia te produkty, jest ich wysoka wydajność. Na Bazarnik.pl znaleźć można także inne wyroby marki Cross, takie jak atramenty czy etui.

Naboje Cross Czarne Naboje z atramentem Cross w kolorze czarnym, pakowane po 6 sztuk.
NABOJE CROSS CZARNE
Naboje Cross NIEBIESKIE
Naboje z atramentem Cross w kolorze niebieskim, pakowane po 6 sztuk.
NABOJE CROSS NIEBIESKIE
Płatności / Payments