1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

 

Długopisy Duke

Historia niemieckiej marki Duke sięga 1809 roku, jednak jej rozkwit nastąpił dopiero w 1988 roku, kiedy przedsiębiorstwo zostało objęte przez G. Crown Fountain Pen Co Ltd. Nie da się ukryć, że artykuły piśmiennicze łączą w sobie nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także niebanalne wzornictwo, obok którego nie można przejść obojętnie. Aktualnie w asortymencie niemieckiego producenta można znaleźć ponadczasowe pióra wieczne, pióra kulkowe, a także długopisy Duke, które stanowią niezbędny element wyposażenia podczas codziennej pracy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Z pewnością każdy kolekcjoner znajdziesz u nas idealny długopis Duke dla siebie.

Długopisy Duke z tradycją

Artykuły piśmiennicze Duke to ponad 200 lat tradycji. Niezaprzeczalnie zarówno pióra wieczne, jak i ponadczasowe długopisy łączą w sobie klasykę z precyzyjnym rzemiosłem. Nie od dziś wiadomo, że niemiecki producent stawia przede wszystkim na najwyższej jakości materiały, gwarantując niezwykle trwałe artykuły piśmiennicze, o których możliwościach mają okazję przekonać się nie tylko zapaleni kolekcjonerzy, ale także prawnicy, lekarze, nauczyciele czy akademiccy profesorowie.

 

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz przede wszystkim ponadczasowe długopisy Duke, które niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie polecamy długopis Duke - Polskie Barwy, którego korpus został wykonany z długo żywotnego mosiądzu pokrytego czarnym, eleganckim lakierem. Najważniejszą jego ozdobą, obok której zdecydowanie nie da się przejść obojętnie, jest jednak emblemat polskiej flagi na skuwce. Oprócz tego na samym czubku skuwki znajduje się polskie godło. Warto również wspomnieć, że proponowany artykuł stanowi doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, gdyż właśnie u nas masz możliwość złożenia zamówienia długopisu Duke z personalizowanym grawerem w wybranej czcionce.

Klasyczne długopisy Duke

Niezaprzeczalnie długopisy Duke to artykuły piśmiennicze, z użytkowania których mogą cieszyć się nie tylko miłośnicy luksusowych instrumentów piśmienniczych, ale także zwolennicy klasycznych rozwiązań. Nie od dziś wiadomo, że celem niemieckiej marki jest dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, którzy cenią produkty najwyższej jakości w przystępnej cenie. Nie da się ukryć, że długopisy Duke to doskonały element wyposażenia każdego gabinetu. Sprawdzą się znakomicie wśród osób, które na co dzień spędzają bardzo dużo czasu na odręcznym pisaniu. Artykuły kojarzą się nie tylko z elegancją i profesjonalizmem, ale także wyszukanym gustem oraz zamiłowaniem do wysokiej jakości wyposażenia, który przy okazji pięknie się prezentuje. Niezaprzeczalnie zestaw Polskie Barwy z piórem wiecznym oraz długopisem Duke sprawdzi się jako niebanalny prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pozostałym, atrakcyjnym asortymentem

Długopis Polskie Barwy DUKE Korpus długopisu wykonany jest z mosiądzu pokrytego czarnym lakierem, wykończenia i zdobienia są chromowane. Najważniejszą jego ozdobą...
DŁUGOPIS DUKE POLSKIE BARWY
Płatności / Payments