1922-2022 - 100 lat firmy Bazarnik!

 

Wkłady do rollera Waldmann

Pisanie piórem jest niezwykle eleganckie i niezmiennie od wieków dodaje jego użytkownikowi klasy, zwłaszcza jeżeli jest to wysokiej jakości pióro np. marki Waldmann. Nie każdy jednak ma predyspozycje do posługiwania się tego typu artykułami, gdyż wymaga to pewnej techniki i znajomości zasad kaligrafii. W takim wypadku warto sięgnąć po pióra kulkowe, które na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie do długopisów, jednak jest to zdecydowanie złudne wrażenie. Pióro kulkowe od długopisu w największym stopniu odróżnia sam wkład. Dostępne w naszej ofercie wkłady do rollera Waldmann wypełnione są atramentem na bazie wody, natomiast wkłady do długopisów - tuszem na bazie oleju. Dzięki temu efekt pisania piórem kulkowym jest taki, jak w przypadku pióra wiecznego, a jednak wymaga mniejszej wprawy. W naszej ofercie posiadamy wkłady do rollera Waldmann w kolorze czarnym i niebieskim. Są to wysokiej jakości produkty zapewniające dziesiątki godzin pisania. Poznaj proponowane przez nas wkłady do rollera Waldmann i wybierz najlepszy do swojego pióra kulkowego.

Waldmann wkład do rollera – jak wymienić?

Pióro kulkowe (roller) zapewnia o wiele bardziej komfortowe pisanie niż długopis, a w dodatku jest mniej podatne na pozostawianie nieestetycznych plam na kartce. Wkłady jednak w obu przypadkach należy wymieniać. Czynność ta jest bardzo prosta i nie powinna przysporzyć żadnego kłopotu. Należy jedynie odkręcić nakrętkę, następnie wyjąć z korpusu wkład do rollera i zastąpić go nowym, powtarzać kroki w odwrotnej kolejności. Gotowe! Niezwykle ważny jest fakt, że pióro kulkowe musi być zawsze zakręcone, gdyż w przeciwnym razie atrament we wkładzie do rollera Waldmann zacznie wysychać (nie można dopuścić do dostania się powietrza). Brak skuwki może powodować zbyt szybkie wyschnięcie lub utratę jakości samego atramentu, który w nim się znajduje.

Waldmann – wkłady do rollera, pióra wieczne, kulkowe i nie tylko

Marka Waldmann została założona w 1918 roku w stolicy tradycyjnej, niemieckiej biżuterii w Schwarzwaldzie – Pforzheim i od samego początku stawiała na dostarczanie swoim klientom jak najlepszej jakości artykułów piśmienniczych. Przez wszystkie lata zebrała ogrom pozytywnych recenzji i dziś jeszcze chętniej niż kilkadziesiąt lat temu wybierana jest przez klientów z całego świata. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów marki Waldmann. Oprócz jej wielu kolekcji piór, wiecznych, kulkowych i długopisów proponujemy także dedykowane akcesoria, jak właśnie wkłady do rollera Waldmann oraz np. naboje, atramenty i wkłady do długopisów. Nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować? Potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprawdź naszą rewelacyjną ofertę, w której zawarliśmy najlepsze pomysły na oryginalne upominki, idealnie dopasowane do konkretnych wymagań i potrzeb. Zapraszamy!

Płatności / Payments